Merhaba

Eğitim-Öğretim her öğrenci için ücretsiz olarak eşit imkanlarda sunulması gereken bir hizmettir. Bazı öğrencilerin tam olanaklı olduğu bazılarının ise çok kısıtlı olanaklara sahip olduğu bir eğitim düzeninde istenilen verim elde edilmez. Başarılı olması gereken, topluma gerçekten fayda sağlayacak bireyler imkansızlıklar yüzünden eğitim hakkına tam anlamıyla kavuşamayabilirler.  Yetenek bakımından o kadar iyi olmayan bireylerin ekstra çalışmalarla sınavlarda yüksek puan almaları onları toplum yönetiminde üst noktalara getirmektedir.

Gerçek anlamda yetenekli olanlar ise kendilerine yeteri kadar imkan sağlanmadığı için toplum alt basamaklarında başarılı olamamanın verdiği mahçubiyetle yaşarlar. Yeteneksiz bireylerin üst noktalarda yer almaları hem toplumun hem de devletin ilerlemesi önünde engeldir.

Bütün bunları düşünürek bireylerin eşit bir şekilde faydalanacakları bir online ders çalışma sistemi üzerinde çalışmaktayız. Amacımız kaliteli eğitimi imkanı olamayanlara da ulaştırmaktır. Hem okul derslerinde hem de üst kurumların giriş (TEOG, YGS-LYS )sınavlarında öğrencilere faydalı olabilecek soruları, testleri, konu anlatımlı videoları, yaprak testleri, ücretsiz kitapları ulaştırma amacındayız.

Cep telefonu, basit bir tableti veya bilgisayarı olan herkesin ücretsiz faydalanacağı paylaşımları soruvakti.com üzerinde sunmaya çalışacağız. Soruvakti.com sitesi üzerinden yayınlanan her test, soru ve diğer dökümanlar telif haklarına dikkat edilerek yayınlanmaktadır. Farkına varmadan yayınlamış olduğumuz ve size ait olduğunu düşündüğünüz her türlü dökümanı, yazıyı ve testi istenildiği takdirde sitemizden kaldıracağız.

Öğrenci veya öğretmen olarak sitemize katkı sağlamak istiyorsanız her zaman buna açık olduğumuzu belirtiriz.

Teşekkür ederiz.

Soruvakti.com ekibi

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir